اسباب کشی در زمستان


طراحی سایت
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

می‌توان گفت که باربری در فصل سرد دارای چالش‌های متعددی است و باید شرایط ویژه‌ای را برای آن در نظر گرفت. به‌ منظور اسباب‌کشی در فصل پاییز و زمستان بهتر است که حتماً نسبت‌ به مواردی آگاهی پیدا کنید تا بتوانید بدون هیچ‌گونه دغدغه‌ای محموله خود را از مبدأ و مقصد برسانید.

 

 

اسباب کشی در زمستان

از آنجایی که زمستان فصل سرماست و معمولا بیشترین میزان ریزش باران و برف در این فصل صورت می گیرد و از طرف دیگر گاهی ترافیک بسیار سنگین می شود (به خصوص در نیمه دوم اسفندماه به دلیل نزدیکی به سال نو) لذا گاهی لازم است برای اینکه در زمستان یک اسباب کشی راحت تر و بی دردسر داشته باشیم، از قبل برنامه ریزی و سپس اقدام کنیم.

1- آمادگی لازم برای اسباب کشی در زمستان

 

در فصل زمستان آب و هوا غیر قابل پیش بینی است. ممکن است به یک باره شرایط جوی نامساعد شود. ممکن است در روز اسباب کشی شما طوفان یا بارش سنگینی در راه باشد. بنابراین وضعیت هواشناسی و اب و هوا را به دقت بررسی کنید. با توجه به سبک بودن حجم کار شرکت های باربری امکان تعویض روز اسباب کشی برای شما وجود دارد. همچنین شما باید انتظار بسته شدن خیابانها و ترافیک سنگین تری داشته باشید. پس خودتان را کاملا آماده کنید و یک برنامه ریزی کامل داشته باشید.

 

2- زمان مناسب شروع اسباب کشی

برای اسباب کشی در زمستان به دلیل اینکه در فصل های پایانی سال روزها کوتاه تر هستند، بهتر است زمان حرکت و شروع اسباب کشی خود را به ساعات ابتدایی روز منتقل کنید تا به تاریکی نخورید. جا به جایی در روز امن تر و به دلیل وجود نور خورشید دمای هوا مساعد تر است.

 

3- استفاده از کفش مناسب در اسباب کشی

همیشه افرادی که فکر میکنند خیلی قوی هستند و می توانند به تنهایی کارهایشان را انجام دهند و نهایت به دردسر می افتند. کافی است یک تکه یخ زیر پاهای شما قرار بگیر تا همه چیز به هم بریزد. پس حتما در حین اسباب کشی از کفش مناسب و مقاوم در برابر برف و باران و سرما استفاده کنید. فراموش نکنید حتما باید افرادی برای کمک کردن در کنارتون باشند.

 

4- ماشین مناسب برای اسباب کشی در زمستان

با توجه به شرایط جوی( بارش برف یا باران، وزش باد و ..) شما باید از یک ماشین باربری مناسب استفاده کنید. بهترین انتخاب برای شما می تواند کامیونت دارای کابین فلزی باشد که میتواند به خوبی از اثاثیه منزل شما در برابر شرایط نامساعد جوی محافظت کند.

 

اقدامات ضروری برای اسباب کشی در زمستان

برای حمل اثاثیه در برف و باران همچنین نیاز است تا شما موارد زیر را نیز رعایت کنید:

  • تجهیز خودروی شخصی و خودرو حمل بار با زنجیر چرخ
  • تجهیز ماشین برای استفاده در شرایط سرد و یخی
  • چک کردن روغن ماشین، لاستیک‌ها و ترمز و برف‌پاک‌کن
  • استفاده از ماشین‌های مسقف برای جابجایی اسباب و اثاثیه
  • اطمینان از شارژ کامل گوشی موبایل و در اختیار داشتن یک پاور بانک برای مواقع ضروری
  • اطمینان از پر بودن باک سوخت اتومبیل خود و کامیون حمل اثاث
  • همراه داشتن جعبه کمک‌های اولیه برای مواقع ضروری
  • در اختیار داشتن شماره تلفن‌های ضروری مثل گشت بزرگراه، کمک جاده‌ای و خدمات ایران‌خودرو
  • پاک کردن گل‌ولای از کفش با حوله‌ها و لباس‌های کهنه برای جلوگیری از سرخوردن
  • مراقبت بیشتر از بچه‌ها حین جابجایی

ادمین اینستاگرام
افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *