کیوان شهرکی نسب

کیوان شهرکی نسب


طراحی سایت
پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال
کیوان شهرکی نسب
کیوان شهرکی نسب

کیوان شهرکی نسب
همه ما قهوه را می‌شناسیم و شاید از علاقمندان آن باشیم. قهوه یک نوشیدنی گرم است که طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارد. اوایل کشف قهوه کسی فکرش را نمی‌کرد که روزی صنعت قهوه به یکی از بزرگترین و سودآورترین صنعت ها در جهان تبدیل شود.
قهوه در ایران
همان طور که می‌دانید قهوه از گیاهی به همین نام به دست می‌آید. تنها ۵۰ کشور دنیا از نظر آب و هوایی مناسب رشد این گیاه هستند. در بین آن ها ۵ کشور بیشترین کشت و تولید قهوه را به خود اختصاص داده اند و بزرگترین صادرکننده قهوه هستند.
ایران شرایط کاشت و پرورش گیاه قهوه را ندارد و به همین علت وارد کننده این محصول است.
قهوه در ایران هم علاقمندان زیادی دارد و روز به روز به میزان قهوه مصرفی کشور افزوده می‌شود. بنابراین بحث واردات و تولید قهوه اهمیت بسیار زیادی دارد.
ورود افراد متخصص در زمینه قهوه و همچنین واردات، به صنعت قهوه کشور تاثیر زیادی روی روند تامین قهوه موردنیاز کشور دارد.
یکی از اشخاصی که نقش زیادی در تامین و فراهم کردن قهوه مورد نیاز کشور داشته است، کیوان شهرکی نسب است.
تلاش های ایشان در افزایش واردات قهوه کشور باعث شد تا بزرگترین وارد کننده این محصول شناخته شود.
آقای شهرکی نسب در واردات دانه های سبز قهوه بسیار موفق عمل کردند و با راه اندازی چندین واحد فرآوری و تولید قهوه، لقب یکی از بزرگترین تولید کنندگان داخلی قهوه را به خود اختصاص دادند.
دانه های قهوه وارداتی توسط کیوان شهرکی نسب بیشتر از نوع عربیکا و روبوستا هستند.
حتما می‌دانید که این دو نوع قهوه مرغوب ترین دانه های قهوه تولید شده در جهان و پایه تهیه بهترین نوشیدنی های قهوه هستند.
آقای شهرکی نسب قهوه روبوستا را از کشور اندونزی وارد می‌کنند. در واقع این کشور بهترین نوع روبوستا را در جهان تولید می‌کند. روبوستای اندونزی طعم تلخ و کافئین بالا دارد که طرفداران خاص خود را دارد.
قهوه عربیکا هم بیشتر از کشورهایی مثل امارات، ترکیه و ایتالیا وارد می‌شوند. این قهوه بسیار خوش طعم است.
دانه سبز قهوه به این شکل قابل استفاده نیست و باید طی چند مرحله فرآوری شود و سپس با دستگاه های مختلف رست شده و بعد برای آسیاب شدن آماده شود.
آقای شهرکی نسب دستگاه های مورد نیاز برای فرآوری و رست دانه های قهوه را از چند کشور اروپایی وارد کرده اند که در نوع خود بهترین و پیشرفته ترین هستند. همچنین قهوه تولید شده توسط آن ها تنوع بسیار زیادی دارند: ترک، فرانسه، اسپرسو و انواع کم کافئین یا پر کافئین و همچنین در بسته بندی ها و وزن های مختلف.
از نکات مهم در تولید قهوه نوع و روش بسته بندی است. کیوان شهرکی نسب با تجهیز خطوط بسته بندی قهوه با دستگاه های پیشرفته، امکان مناسب ترین روش بسته بندی قهوه را فراهم کرده است. بسته بندی قهوه باید به شکلی باشد که عطر و طعم اصلی قهوه کاملا حفظ شود.

 

صادرات قهوه
با پیشرفت در تولید انوع قهوه رست شده و آسیاب شده، آقای شهرکی نسب موفق به صادرات قهوه به کشورهای همسایه نظیر افغانستان، عراق و پاکستان شد.
این اولین گام در جهت رونق صنعت قهوه ایران است. افزایش تولید و به دنبال آن صادرات بیشتر به پیشرفت صنعت قهوه کشور کمک زیادی می‌کند.
ورود قهوه به ایران به سال ها قبل باز می‌گردد اما در طی این زمان طولانی پیشرفت قابل توجهی ایجاد نشده است. در حالی که در سایر کشورها صنعت قهوه از نظر اقتصادی بسیار سودآور بوده است.
کاظم شهرکی نسب به عنوان یک وارد کننده و صادرکننده موفق به دنبال گسترش صنعت قهوه کشور است. این امر زمانی میسر می‌شود که محصول با کیفیت و قابل رقابت با انواع خارجی در کشور تولید شود.
در سال های اخیر به دلیل محدودیت های ایجاد شده و نوسانات بازار ارز، واردات قهوه از برندهای خارجی کاهش زیادی داشته است. بنابراین حمایت از تولید داخل برای تامین قهوه موردنیاز کشور بسیار ضروری است.
قهوه فوری
در کنار انواع مختلف قهوه های دمی با ترکیبات و ویژگی های متنوع، قهوه فوری هم علاقمندانی دارد. روش آماده شدن سریع این نوع قهوه باعث شده تا طرفداران زیادی داشته باشد.
یکی از موفقیت های کیوان شهرکی نسب تولید قهوه فوری با کیفیت بالا بوده است. این نوع قهوه به دلیل ویژگی هایی که دارد برای صادرات بسیار مناسب است.
تجهیزات آماده سازی قهوه
آماده سازی یا به اصطلاح دم کردن قهوه نیاز به لوازمی دارد که بر حسب نوع قهوه متفاوت هستند. دستگاه های قهوه ساز، اسپرسوساز، انواع مختلف فرنچ پرس و قهوه جوش بخشی از این لوازم هستند. آقای شهرکی نسب به تازگی سرمایه گذاری بزرگی در تولید و واردات ابزار و تجهیزات تهیه قهوه انجام داده اند. هدف ایشان از این کار فراهم آوردن بهترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه ها و تجهیزات مربوط به قهوه است.
این تجهیزات برای مصارف خانگی و همینطور صنعتی اهمیت زیادی دارند و کمک می‌کنند تا یک نوشیدنی قهوه دلچسب آماده شود.
فرهنگ سازی
همان طور که گفتیم زمان زیادی از ورود قهوه به کشور می‌گذرد. اما هنوز این نوشیدنی تنها به عنوان تفریح مصرف می‌شود و جایگاه مناسبی ندارد. در حالی که فواید و مزایای زیادی برای سلامتی دارد. اما همچنان مصرف چای در رتبه اول قرار دارد.
به عقیده کیوان شهرکی نسب فرهنگ سازی این موضوع نقش موثری در پیشرفت و گسترش صنعت قهوه دارد و خود در تلاش است تا با افزایش تولید و کاهش قیمت قهوه به افزایش دسترسی مردم به این نوشیدنی کمک کند. تا در نتیجه آن این محصول هم در سبد غذایی خانواده ها جای گیرد.
همیشه در رشد و توسعه تولید و همینطور واردات و صادرات محصولات مختلف، اشخاص باتجربه و متخصص بیشترین تاثیر را دارند. دانش و تخصص این افراد کمک بزرگی به افزایش و حفظ سرمایه های یک کشور می‌کند. افرادی همچون آقای شهرکی نسب که هم در واردات و هم در صادرات قهوه رتبه برتری دارند و هم به عنوان تولید کننده و اشتغالزایی فعال هستند، در همه حوزه ها می‌توانند تاثیر گذار باشند.
با این امید که کشور ایران هم در همه عرصه ها به خود کفایی برسد.
https://k1caffe.com

ادمین اینستاگرام
افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *