لباسشویی بوش مدل WAY327X0

کمپانی بوش یکی از مطرح ترین شرکت هایی می باشد که در زمینه تولید لوازم خانگی وارد شده اند . که این شرکت بهترین محصولات را تولید می کند .

حال می خواهیم به این جا برسیم که داستان موفقت بوش چیست . تکنولوژی در خدمت زندگی رابرت بوش در سال 1886 و پس از کسب تجربه های با ارزشی در سفرهای کارآموزی به امریکا ، انگلیس و شهرهای مختلف آلمان ، در شهر اشتوتگارت پایه های کمپانی را بنا نهاد ، که در اینده ای نه چندان دور یه یکی از غول های صنعتی دنیا تبدیل شده و تا به امروز در این عرصه پیشتاز مانده است . یکی از بهترین محصولاتی که تولید می کند میتوان به لباسشویی ارزان اشاره کرد که با وجود قیمت کمی که دارد دارای ویژگی های زیادی است .

اکروزه دفتر مرکزی این کمپانی در شهر گرلینگن آلمان واقع شده است و به عنوان بزرگترین کمپانی تامین کننده لوازم اتوماسیون در دنیا محسوب می شود . یکی از مدل هایی که می توان گفت که موفقیت این کمپانی را به رخ همه می کشد می توان به لباسشویی بوش مدل WAY327X0 اشاره کرد که دارای ویژگی های زیادی است که از ویژگی های این محصول می توان به موتور کم مصرف آن اشاره کرد که نسبت به موتورهای دیگر از مزایای ویژه ای برخوردار است . از دیگر ویژگی های این محصول می توان به شستشوی بی نقص با فشردن یک دکمه اشاره کرد . یکی دیگر از ویژگی های این محصول که می توان به طراحی ضد لرزش و عایق بندی بهینه صدا ، جذب کننده ضربات و تکان ها به صورت کم صدا و طراحی دیواره و طراحی چرخشی دیواره دارم برای ثبابت بیشتر ، در نهایت باعث کم صدایی فوق العاده در این دستگاه اشاره کرد . یکی از محصولاتی که می توان گفت با این محصول رقابت می کند لباسشویی ویرپول می باشد که این شرکت نیز دارای ویژگی های منحصر به فردی است . پس در پایان در این مقاله راز موفقیت کمپانی بوش را به شما گفتیم و همچنین یکی از بهترین مدل های این دستگاه را معرفی کردیم .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید